• AMAÇ ve HEDEFLERİMİZ...

  ASUDEM ÇANTA; Nonwoven (Tela) kumaş, Ham Bez kumaş, İmperteks kumaş, Suni -Deri kumaş, Pvc ve benzeri malzemelerden yapılan mamül çanta üreticisidir.

  Vizyonumuz


  Asudem Çanta olarak müşteri ilişkilerinde sürekliliği,  güler yüzlü hizmeti, güvenilir, kaliteli üretimi, doğru reklam anlayışını, ticari ahlaklığı ve dostluğu temel ilkelerimiz olarak belirledik ve bugüne kadar bu konularda asla taviz vermedik, bundan sonra da vermemeye kararlıyız.


  Hedeflerimiz


  Asudem Çanta;  promosyon çanta üreticisi pozisyonunda imalatçı olarak sektörde uzun süredir bulunmaktayız. Firmaların marka bilinirliğine katkı sağlayan üretimler gerçekleştiren, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara uygun promosyon ambalaj ve çanta ürünleri sunan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firmayız. Asudem Çanta; firmaların marka bilinirliğine çevre dostu üretim yöntemleri ve ekipmanları ile katkı  yapan  bir kuruluştur.

 • Tanıtımlarınız, Seminerleriniz, Fuarlarınız, Alışverişleriniz için Bez Çanta Kullanalım.

  Türkiyenin bazı kamu kurumlarının,  özel kurum ve firmalarının tanıtım, kongre ve fuar ambalajlarını (çanta - poşet - torba) üreten firmamız müşterilerine farklı çözüm ve alternatifler sunmaktadır. İşletme veya Kurumunuzu en iyi temsil edecek, tanıtım bez poşet ve torbaları; Dayanıklı, doğa dostu, anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemelerden yapmaktadır..  Dikişli, körüklü, biyeli, askılı, omuz askılı, ultrasonic kaynaklı, el geçmeli, olmak üzere farklı sap boylarında ve sınır tanımayan tasarımlarda hazırlanan bez torbaların üzerine firmanızın tanıtıcı reklamlarını bastırarak, katılacağınız  fuar ve tanıtımlarda, gerçekleştireceğiniz çeşitli etkinliklerde ve sosyal sorumluluk projelerinde kullanabilirsiniz.
 • Bez Torba veya Çantalarımız; ürünlerinizi, promosyonlarınızı, broşür, dergi ve numunelerinizi  muhafaza ederek taşınmasını sağlar. Üzerindeki çeşitli tanıtım ve tasarımı ile bir görsellik oluşturarak ürününüzün veya firmanızın kolayca tanıtılmasına  yardımcı ve destek olur.  Günümüz  tanıtım ve reklam stratejisinde çevreci ambalaj ve poşetler tüketicinin dikkatini çekmekle birlikte, tüketicinin ürünü alım sürecinde kararını önemli ölçüde etkilemektedir.  Ambalajlarımız geri dönüşümlülük ve tekrar kullanılabilirlik esası göz önüne alınarak üretilir. Nonwoven Tela - Bez poşet, torba ve çantalarımız çevreye, doğaya dost ürünlerdir. Sosyal sorumluluğunun bilincinde olan ve doğaya duyarlı her şirketin ve her bireyin yanında olan Asudem Çanta, plastik kullanımının en aza inmesi ve doğa dostu bez çanta ve torbaların kullanılması hususunda elinden gelen desteği esirgemeyecektir.

Ürün Gruplarımız